Senior Table and Results

 

SCHOOLS WINS LOSSES DRAWS POINTS
Kellyville Ridge 6 2 2 14
Riverstone 3 7 0 6
Rouse Hill A 10 0 0 20
Rouse Hill B 6 3 1 13
Parklea 3 6 1 7
Ironbark Ridge 6 3 1 13
Schofields 3 6 1 7
John Palmer 7 2 1 15
Quakers Hill East 8 2 0 16
Kenthurst (Y) 1 7 2 4
Kenthurst (G) 0 9 1 1
Riverbank 2 8 0 4
WIN = 2 Points                                                                     DRAW = 1 Point                                                                   LOSS = 0 Points

 

RESULTS
ROUND 1 ROUND 2
Riverstone Defeated Parklea    Ironbark Ridge Defeated Riverstone
Quakers Hill East Defeated Ironbark Ridge   John Palmer Defeated Parklea
Rouse Hill A Defeated John Palmer   Quakers Hill East Defeated Kellyville Ridge
Kellyville Ridge Defeated Rouse Hill B    Rouse Hill A Defeated Kenthurst (Green)
Schofields Defeated Kenthurst (Green)   Rouse Hill B Defeated  Kenthurst (Yellow)
Kenthurst (Yellow) Defeated Riverbank     Riverbank Defeated Schofields (forfeit)
ROUND 3 ROUND 4
 John Palmer Defeated Riverstone   Kellyville Ridge  Defeated Riverstone 
Kellyville Ridge Drew Ironbark Ridge    John Palmer Defeated Kenthurst (Green) 
 Parklea Defeated Kenthurst (Green)    Ironbark Ridge Defeated  Kenthurst (Yellow)
 Quakers Hill East Defeated Kenthurst (Yellow)    Parklea Defeated Riverbank   
Rouse Hill A Defeated Riverbank     Quakers Hill East  Defeated Schofields 
 Rouse Hill B Defeated  Schofields    Rouse Hill A Defeated  Rouse Hill B
ROUND 5 ROUND 6
Wash Defeated Out     Riverstone Defeated Kenthurst (Green) 
 Wash Defeated Out    Kenthurst (Yellow) Drew Kellyville Ridge
 Wash Defeated Out    John Palmer Defeated Riverbank 
Wash Defeated Out     Ironbark Ridge Defeated Schofields
Wash Defeated Out Rouse Hill B Defeated Parklea
Wash Defeated Out Rouse Hill A Defeated Quakers Hill East
ROUND 7 ROUND 8
Riverstone  Defeated Kenthurst (Yellow)    Wash Defeated Out
 Riverbank Defeated Kenthurst (Green)    Wash Defeated Out
 Kellyville Ridge Defeated Schofields    Wash  Defeated  Out
Rouse Hill B  Drew John Palmer    Wash Defeated Out
 Rouse Hill A Defeated Ironbark Ridge    Wash Defeated Out
 Quakers Hill East Defeated Parklea    Wash Defeated Out
ROUND 9 ROUND 10
Quakers Hill East Defeated Riverstone   Rouse Hill B Defeated Riverstone
Rouse Hill A Defeated Parklea   Rouse Hill A Defeated Schofields
Ironbark Ridge Defeated Rouse Hill B   Quakers Hill East Defeated Riverbank
Schofields Defeated John Palmer    Parklea Defeated Kenthurst (Yellow) 
Kellyville Ridge Defeated Riverbank Ironbark Ridge Defeated Kenthurst (Green)
Kenthurst (Yellow) Drew Kenthurst (Green) John Palmer Defeated Kellyville Ridge
ROUND 11 ROUND 12
Rouse Hill A Defeated Riverstone    Schofields  Defeated  Riverstone
Rouse Hill B Defeated Quakers Hill East    Rouse Hill B Defeated Riverbank
Schofields Drew Parklea   Rouse Hill A Defeated  Kenthurst (Yellow)
Ironbark Ridge  Defeated  Riverbank   Quakers Hill East Defeated  Kenthurst (Green)
John Palmer Defeated Kenthurst (Yellow)  Kellyville Ridge Defeated  Parklea
Kellyville Ridge Defeated Kenthurst (Green) John Palmer Defeated   Ironbark Ridge
ROUND 13 ROUND 14
Defeated       Defeated 
Defeated     Defeated
Defeated   Defeated 
 Defeated    Defeated 
Defeated   Defeated 
Defeated Defeated