Junior Table and Results

 

SCHOOLS WINS LOSSES DRAWS POINTS
Kellyville Ridge 10 0 0 20
Riverstone 5 4 1 11
Rouse Hill A 9 1 0 18
Rouse Hill B 4 5 1 9
Parklea 2 7 1 7
Ironbark Ridge 6 4 0 12
Schofields 1 8 1 3
John Palmer 9 1 0 18
Quakers Hill East 6 3 1 13
Kenthurst (Y) 1 7 2 4
Kenthurst (G) 0 7 3 3
Riverbank 1 7 2 4
WIN = 2 Points                                                                     DRAW = 1 Point                                                                   LOSS = 0 Points

 

RESULTS
ROUND 1 ROUND 2
Riverstone Defeated Parklea Ironbark Ridge Defeated  Riverstone
Quakers Hill East Defeated Ironbark Ridge John Palmer Defeated Parklea
John Palmer Defeated Rouse Hill A Kellyville Ridge  Defeated Quakers Hill East
Kellyville Ridge Defeated Rouse Hill B Rouse Hill A Defeated Kenthurst (Green)
 Schofields Drew Kenthurst (Green) Rouse Hill B  Defeated  Kenthurst (Yellow)
Kenthurst(Yellow) Defeated Riverbank  Riverbank Defeated Schofields (forfeit)
ROUND 3 ROUND 4
John Palmer  Defeated  Riverstone   Kellyville Ridge  Defeated Riverstone
 Kellyville Ridge Defeated Ironbark Ridge    John Palmer   Defeated  Kenthurst (Green) 
 Parklea Defeated Kenthurst (Green)    Ironbark Ridge   Defeated  Kenthurst (Yellow) 
Quakers Hill East Defeated Kenthurst (Yellow)    Riverbank Drew  Parklea
 Rouse Hill A Defeated Riverbank  Quakers Hill East Defeated  Schofields
 Rouse Hill B Defeated Schofields  Rouse Hill A Defeated   Rouse Hill B
ROUND 5 ROUND 6
Wash Defeated Out    Riverstone Defeated Kenthurst (Green)
 Wash Defeated Out   Kellyville Ridge Defeated Kenthurst (Yellow)
 Wash Defeated Out   John Palmer Defeated Riverbank
Wash Defeated Out    Ironbark Ridge Defeated Schofields
Wash Defeated Out Rouse Hill B Defeated Parklea
Wash Defeated Out Rouse Hill A Defeated Quakers Hill East
ROUND 7 ROUND 8
Riverstone Drew Kenthurst (Yellow)   Wash Defeated Out
Riverbank Drew Kenthurst (Green)   Wash Defeated Out
Kellyville Ridge Defeated Schofields   Wash  Defeated  Out
John Palmer Defeated Rouse Hill B   Wash Defeated Out
Rouse Hill A Defeated Ironbark Ridge   Wash Defeated Out
 Quakers Hill East Defeated Parklea   Wash Defeated Out
ROUND 9 ROUND 10
Riverstone Defeated Quakers Hill East   Riverstone Defeated Rouse Hill B
Rouse Hill A Defeated Parklea   Rouse Hill A Defeated Schofields
Ironbark Ridge Defeated Rouse Hill B   Quakers Hill East Defeated Riverbank
John Palmer Defeated Schofields   Parklea Defeated Kenthurst (Yellow) 
Kellyville Ridge Defeated Riverbank Ironbark Ridge Defeated Kenthurst (Green)
Kenthurst (Yellow) Drew Kenthurst (Green) Kellyville Ridge Defeated John Palmer
ROUND 11 ROUND 12
Rouse Hill A Defeated Riverstone   Riverstone Defeated  Schofields
Quakers Hill East Drew Rouse Hill B   Rouse Hill B Defeated Riverbank
Schofields Defeated Parklea   Rouse Hill A Defeated  Kenthurst (Yellow)
Ironbark Ridge  Defeated  Riverbank   Quakers Hill East Defeated  Kenthurst (Green)
John Palmer Defeated Kenthurst (Yellow) Kellyville Ridge Defeated  Parklea
Kellyville Ridge Defeated Kenthurst (Green) John Palmer Defeated  Ironbark Ridge 
ROUND 13 ROUND 14
Defeated   Defeated 
Defeated   Defeated
Defeated   Defeated 
 Defeated    Defeated 
Defeated Defeated 
Defeated Defeated